University of Twente Student Theses

Login
As of Friday, 8 August 2025, the current Student Theses repository is no longer available for thesis uploads. A new Student Theses repository will be available starting Friday, 15 August 2025.

Engagement bij mHealth : Onderzoek naar gebruikservaringen en het verschil in engagement tussen studenten die een mHealth app gebruiken op basis van mentale klachten en op basis van persoonlijke voorkeuren.

Agteresch, Tamar (2025) Engagement bij mHealth : Onderzoek naar gebruikservaringen en het verschil in engagement tussen studenten die een mHealth app gebruiken op basis van mentale klachten en op basis van persoonlijke voorkeuren.

[img] PDF
800kB
Abstract:Het doel van dit mixed-methods onderzoek was om gebruikservaringen en het verschil in engagement bij een app voor mentale gezondheid tussen twee groepen studenten te onderzoeken. De eerste groep studenten werd gekoppeld aan een app op basis van mentale klachten en de tweede groep studenten werd gekoppeld op basis van persoonlijke voorkeuren. De deelnemers gebruikten twee weken lang een app en deelden hun ervaringen met behulp van vragenlijsten en interviews.
Item Type:Essay (Bachelor)
Faculty:TNW: Science and Technology
Subject:44 medicine
Programme:Health Sciences BSc (56553)
Link to this item:https://purl.utwente.nl/essays/107309
Export this item as:BibTeX
EndNote
HTML Citation
Reference Manager

 

Repository Staff Only: item control page