University of Twente Student Theses

Login
As of Friday, 8 August 2025, the current Student Theses repository is no longer available for thesis uploads. A new Student Theses repository will be available starting Friday, 15 August 2025.

Ritgeneratie van woonbuurten : een vergelijking tussen verschillende methodieken om de ritgeneratie te bepalen

Turpijn, Bas (2005) Ritgeneratie van woonbuurten : een vergelijking tussen verschillende methodieken om de ritgeneratie te bepalen.

[img] PDF
1MB
Abstract:Het onderzoek heeft de volgende doelstelling: Het vaststellen of op basis van het Onderzoek Verplaatsingsgedrag of VRI data een bruikbare methodiek kan worden opgezet om de generatie van voertuigritten te bepalen in een (woon)buurt. Hiertoe zal veldwerk worden uitgevoerd en een vergelijking worden gemaakt tussen de veldwerkresultaten en de resultaten op grond van het OVG en de VRI data
Item Type:Essay (Master)
Faculty:ET: Engineering Technology
Subject:56 civil engineering
Programme:Civil Engineering and Management MSc (60026)
Link to this item:https://purl.utwente.nl/essays/50898
Export this item as:BibTeX
EndNote
HTML Citation
Reference Manager

 

Repository Staff Only: item control page