University of Twente Student Theses
KLPD: Mensenhandel en Mensensmokkel : “De ontwikkeling van een korte vragenlijst om de persoonlijkheid van (onwelwillende) derden in kaart te brengen.”
Rullens, Joery (2011) KLPD: Mensenhandel en Mensensmokkel : “De ontwikkeling van een korte vragenlijst om de persoonlijkheid van (onwelwillende) derden in kaart te brengen.”.
Full text not available from this repository.
Abstract: | Dit document gaat over de ontwikkeling van een zeer korte derde persoonsvragenlijst op basis van de bestaande theorieën van de Big Five. De proefpersonenpool bestond uit Nederlandse volwassenen van diverse leeftijden. De ontwikkelde QUICKSCAN is op validiteit en betrouwbaarheid getoetst aan de hand van een vergelijk met de BFI en de FFPI. Hierbij werd er voor alle vijf de factoren betrouwbaarheid aangetoond en voor drie van de vijf factoren werd er construct validiteit aangetoond. |
Item Type: | Essay (Bachelor) |
Faculty: | BMS: Behavioural, Management and Social Sciences |
Subject: | 20 art studies |
Programme: | Psychology BSc (56604) |
Link to this item: | https://purl.utwente.nl/essays/59973 |
Export this item as: | BibTeX EndNote HTML Citation Reference Manager |
Repository Staff Only: item control page