University of Twente Student Theses
As of Friday, 8 August 2025, the current Student Theses repository is no longer available for thesis uploads. A new Student Theses repository will be available starting Friday, 15 August 2025.
Het gebruik van procescriteria door gemeenten : een onderzoek naar de barrières en de best practices die Nederlandse gemeenten ondervinden bij het operationaliseren van proceskwaliteit
Zeeburg, T. van (2008) Het gebruik van procescriteria door gemeenten : een onderzoek naar de barrières en de best practices die Nederlandse gemeenten ondervinden bij het operationaliseren van proceskwaliteit.
![]() |
PDF
1MB |
Abstract: | Nederlandse gemeenten hebben steeds meer de behoefte om bij het aanbesteden van infrastructuur te beoordelen op zowel de prijs als de kwaliteit; ook wel de Economisch meest voordelige Inschrijving (hierna: EmvI) genaamd. Kwaliteit kan geoperationaliseerd worden door het vaststellen van diverse criteria. Gemeenten ervaren objectieve procescriteria als lastig vast te stellen en te beoordelen. Door de veranderende wijze van aanbesteden (EmvI in plaats van laagste prijs) is het aannemelijk dat er bij gemeentelijke organisaties weerstand optreedt. |
Item Type: | Essay (Master) |
Faculty: | ET: Engineering Technology |
Subject: | 52 mechanical engineering |
Programme: | Construction Management and Engineering MSc (60337) |
Link to this item: | https://purl.utwente.nl/essays/57986 |
Export this item as: | BibTeX EndNote HTML Citation Reference Manager |
Repository Staff Only: item control page